Jdi na obsah Jdi na menu
 


24.6.2016 se narodila tři štěňátka - pejsek Otakárek a fenečky Odra a Olinka

 

2.jpg

 

 

Hrdými rodiči tohoto vrhu jsou moje úžasná JCh.Isaria de Pompadour a nádherný C.I.B.Benjamin Z Krve Orthosovy. S Beníkem a jeho majiteli jsme se často potkávali na výstavách, kde jsem mohla obdivovat dlouhou řadu jeho vítězství i v té nejsilnější mezinárodní konkurenci a ověřit si, že i povahově je to typický, přátelský a vyrovnaný papillonek. Drobný vzrůstem, ale velký duchem :) Beník za svou výstavní kariéru dosáhl těch nejvyšších titulů (Interšampion, český grandšampion, český šampion, slovenský šampion, polský šampion, rakouský šampion, klubový šampion MKSK, český junioršampion, slovenský junioršampion, klubový junioršampion, 7x BOB, 7x CACIB). I po zdravotní stránce je Beník zcela bez chybičky - je LP 0/0, PRA neg a genetický test na PapPRA1 má s výsledkem N/N. Beník je i úspěšný krycí pejsek a na svá štěňátka velmi dobře přenáší svůj typ, takže myslím, že u našich malých se máme na co těšit.

 

66880_137229253127736_133065654_n.jpg

C.I.B.Benjamin Z Krve Orthosovy

 

 

Fotogalerie štěňátek "O"

 

Rodokmen vrhu "O"

 

Benjamin Z Krve Orthosovy

C.I.B., slovenský junioršampion, český junioršampion, slovenský šampion, český šampion, polský šampion, rakouský šampion, klubový šampion, český  grandšampion, 7xCACIB, 8xBOB

LP 0/0, PRA neg, PapPRA1 N/N

benik-str.jpg

Caspian's Goldfever

slovenský junioršampion, český junioršampion, slovenský šampion, ruský šampion, běloruský šampion, šampion RKF, slovinský šampion, 5xCACIB, 8xBOB

LP 0/0, PRA neg

zzzz2.jpg

Silenzio's De-Luxe

deluxe.jpg

Caspian's Riverdance

caspian-s-riverdance.jpg

Mamba Anée

český šampion, český grandšampion, CACIB, 2xBOB

LP 0/0, PRA neg

mamba-str.jpg

Chakmani's Take The Lead

slovenský šampion, český šampion, klubový šampion, norský šampion

LP 0/0, PRA neg

take.jpg

Cheynna Anée

Isaria de Pompadour

Český junioršampion

LP 0/0, PRA neg

PapPRA1 N/N

abc.jpg

D'Artagnan de Pompadour

Interchampion, Český šampion, Slovenský šampion krásy, Rakouský šampion, 2xBOB

LP 0/0, PRA neg

dany.jpg

Toymaker's Piece of Cake
 
Interchampion, Rakouský šampion, Německý šampion, Český šampion, Polský+Rakouský+Luxemburský a Německý junioršampion, 6xCACIB, 11xBOB

 PRA neg, LP 0/0

robinaug1.jpg

Lucyndae Nueva Sorpresa 
 
Interchampion, Český šampion, Slovenský šampion, Slovenský junioršampion, BOB
 
PRA neg, LP 0/0
 
luciaaugust09.jpg
Wanda von den Kolibris
 
LP 0/0
 
aaa.jpg
Mikado von den Kolibris
 
Něměcký junioršampon
 
r_mikado12mes.jpg
Kleiner Freund Nanni
 
Německý junioršampion
 
LP 0/0, genetický test na PRA1 negativní
 
r_nanni02.jpg

 

 

"Óčka" jsou mojí srdeční záležitostí, možná už proto, že hned dvě ze štěňátek zůstala doma. Je to velmi vyrovnaný vrh, všechna tři štěňátka mají vynikající exteriér, fantastické povahy a výborné zdravotní výsledky.

 

Odra Krásný motýl

Odra se narodila pro mě a už od malička to dobře ví :) Je to fenečka nejen s výborným exteriérem, ale také tou nejúžasnější povahou, jakou jsem si mohla přát. Je velmi chytrá, učí se snadno a naučenou věc si okamžitě zapamatuje, má obrovskou touhu vyhovět a zavděčit se, každou volnou chvilku očekává, kdy dostane úkol a bude mi moct udělat radost. Odra je fanatický "míčkař" a má nezdolný temperament. Odra je splněný sen každého chovatele, moje velká láska a radost.

a2.jpg

 

 

 

 

Otakárek Krásný motýl

Otakárek žije se svou rodinou v nedaleké Opavě a užívá si život spokojeného rodinného miláčka. Papillonci provázejí jeho páníčky velkou částí života a i Otík jim přináší přesně tolik radosti, jako to motýlci umějí.

 

otik-2.jpg

 

 

 

Olinka Krásný motýl

Olinka je moje malá slečna Dokonalá. Je to fenečka s velkým kouzlem osobnosti a šarmem. Má za sebou a věřím, že i před sebou spoustu výstavních úspěchů, je velkou chloubou a pýchou mé chovatelské stanice a i v mém životě má nezastupitelné místo. Moje princezna, geniální hlavička a mistrný manipulátor, který mě má omotanou kolem packy a přesně ví, jak na mě :)

 

a.jpg